0 Replies Latest reply on Feb 11, 2014 11:52 AM by Adnan Ak

(( HD LIG TV )) Kasimpasa – Besiktas Maçi Canli Izle 11.02.2014

Adnan Ak Newbie

Kasımpaşa bu karara tepki gösterirken, yapılan açıklamalarda 2-1 maçı kazandıklarına ancak yine çıkıp Beşiktaş’ı yeneceklerine vurgu yaptılar. Fakat sezonun flaş ekibi olarak gösterilen Kasımpaşa ciddi bir düşüş yakaladı. Bir anda zirvenin uzağında kalan Kasımpaşa için yine de her şey bitmöiş değil. Kazanmaları halinde sıralamada üste çıkacaklar. Ayrıca demeç savaşına dönüşen Beşiktaş maçı Kasımpaşa’nın saha fazlasıyla hırslı çıkmasına neden olacaktır.

DONMADAN MAÇ İZLEMEK İÇİN TIKLA

Fakat sezonun flaş ekibi olarak gösterilen Kasımpaşa ciddi bir düşüş yakaladı. Bir anda zirvenin uzağında kalan Kasımpaşa için yine de her şey bitmöiş değil. Kazanmaları halinde sıralamada üste çıkacaklar. Ayrıca demeç savaşına dönüşen Beşiktaş maçı Kasımpaşa'nın saha fazlasıyla hırslı çıkmasına neden olacaktır. Beşiktaş ise özellikle Gaziantepspor mağlubiyetiyle zirvede önemli bir takım haline geldi. Kasımpaşa karşısında kazanmalı halinde Galatasaray'ın 1, Fenerbahçe'nin ise sadece 5 puan gerisinde olacaklar. Aranın kapanması, Fenerbahçe'ni hata yapmaya başlaması siyah-beyazlıları fazlasıyla umutlandırmış durumda. Ayrıca Kasımpaşa karşılaşmasına Beşiktaş da fazlasıyla hırslı ve motive şekilde çıkacaktır. Beşiktaş'ın bir adım favori olduğunu kabul ediyorum ama garanti bir seçim yapmak ve kazanmak için ÜST tercihini öneriyorum.

http://www.gurupop.com/fanclubs/exo/308671